HAYTAP BAĞIŞ

Yüksek Bilinç Klavuzu – Ken Keyes JR PDF indir

Ekim 1, 2018

Yüksek Bilinç Klavuzu – Ken Keyes JR PDF indir

Yüksek Bilinç Klavuzu – Ken Keyes JR PDF indir kitabını sayfamızda bulunan linklerden ücretsiz olarak PDF formatında indirebilirsiniz.

Kitap Adı:
Yüksek Bilinç Klavuzu
Yazar:
Yayın Evi:
Akaşa Yayınları
Çevirmen:
Semra Ayanbaşı
Baskı Yılı:
2014
ISBN:
9756793879
Sayfa Sayısı:
256
Tanıtım Bülteni:
Gerçek mutluluğa ve özgürlüğe erişebilmemizin tek yolu kendimize, diğer insanlara ve tüm evrene yüksek bilinç düzeyinden bakabilmemizdir. Bu son derece önemli kılavuz, yüksek bilince nasıl ulaşabileceğimizi büyük bir açıklıkla ve rahatlıkla uygulanabilir biçimde anlatmaktadır.
Sık sık mutsuzluk bataklığına saplanmamızın gerçek nedeni, düşük bilinç merkezlerinde dolaşmamız, bizi köleleştiren duygu-destekli bağımlılıklardan bir türlü kurtulamayışımız, beyni-mizi ve zihnimizi gerektiği gibi kullanamayışımızdır. Oysa yüksek bilinç bize kalıcı ve sürekli bir mutluluk sunmaktadır.
Bu kılavuz, sistem olarak yeni olmakla birlikte, onu oluşturan unsurların çoğu binlerce yıldır denenmiş ve büyük bilgeler tarafından onaylanmıştır. Kitapta en etkili yöntemlerle formüle edilen bu “Mutluluk Bilimi” değişik zamanlarda ve yerlerde insan mutluluğunun ve mutsuzluğunun nedenlerini kavrayan bilgelerin omuzlarında yükselerek gerçeğe dönüşmüştür. Kitabı okuduktan sonra aşağıdaki okur görüşlerine sizin de katılacağınıza içtenlikle inanıyoruz:
“Bu kılavuz son derece umutsuz olduğum bir dönemde hayatıma girdi ve beni derinden etkileyen öğretisiyle her şeyi mucizevi bir biçimde değiştirdi. İlk kez karşılaştığım yöntemler olağanüstü işe yarıyor! Onları kararlılıkla uyguluyorum ve sürekli mutlu ve huzur dolu olmanın nasıl bir şey olduğunu artık biliyorum.”
“Yirmi yıldır bilinç gelişimi üzerine yüzlerce kitap okudum ama bu kadar ilham verici, sonuç getirici ve yararlı olan bir eserle ilk kez karşılaştım.”
“Bu kılavuz en yakın arkadaşım, sürekli yoldaşım oldu. Onda ihtiyaç duyduğum her şeyi buldum.”
“Bu kitabın önemini anlatmaya sözcükler yetersiz kalır. Onu insanlığa yapılmış çok önemli bir yardım olarak değerlendiriyorum.”
“Bu kılavuz hayatımı inanılmaz bir biçimde değiştirdi. Yüksek bilinç yolculuğu bence yapılabilecek en muhteşem ve gerçek değere sahip tek yolculuk…”

Yüksek Bilinç Klavuzu – Ken Keyes JR PDF indir

Yasal Uyarı & Telif Hakkı Bildirimi

Sitemizde bulunan PDF’ler tanıtım amaçlı olup, bilgisayarınızdan 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Kitapları beğendiğiniz taktirde aşağıdaki linklerden online satın alabilirsiniz.
PDF İndirme Linki:
Yorumlarınız bizim için çok önemli. En azından bir teşekkürünüzü alırız 🙂

Bir yorum

  • Anonim Mayıs 29, 2019, 12:09 am

    teşekür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.