Özgüven Kazanma Yolları 2 – Dale Carneige PDF indir

Özgüven Kazanma Yolları 2 – Dale Carneige PDF indir

Özgüven Kazanma Yolları 2 – Dale Carneige PDF indir kitabını sayfamızda bulunan linklerden ücretsiz olarak PDF formatında indirebilirsiniz.

Kitap Adı:
Özgüven Kazanma Yolları 2
Yazar:
Yayın Evi:
Goa Yayınları
Çevirmen:
Selma Dinler
Baskı Yılı:
2006
ISBN:
9759064928
Sayfa Sayısı:
232
Tanıtım Bülteni:
Modası geçmiş bir öğreti değil bu. İşadamları ve meslek erbabına hem özel hem de topluluk önünde konuşmalarında yardım etmek için yoğunlaştırılmış ve tümüyle denenmiş bir çalışma.
Uygulanabilir ve son derece pratik.
Bu bilgiler, pek çoğu daha önceden bir dinleyici gurubu karşısında etkili beş-altı cümle söyleyemeyen binlerce işadamı ve profesyonelin övgüye layık konuşmacılar olmasına yardım etti.
Daha da önemlisi, bu çalışma insanları, onların inançlarını ve vizyonlarını geliştirdi ve onlara gizli potansiyellerini nasıl mümkün olan en uç noktaya kadar değerlendirebileceklerini gösterdi. Önceden yalnızca sessiz takipçiler olan pek çoğunu liderler haline getirdi.
Pek çoğuna maddi anlamda yardım etti. Artan kendine güven ve diğerlerini etkileme kabiliyeti çoğunlukla kişinin para kazanma kapasitesine yansır.
Dale Carnegie YMCA’nın New York, Brooklyn, Trenton, Philadelphia, Wilmington, ve Baltimore’daki okullarında bu çalışmayı geliştirip öğretmeye senelerini verdi. Aynı zamanda New York’taki Advertising Club ve Rotary Club, Philadelphia’daki Manufacturers’ Club ve Penn Athletic Club’da, Brooklyn Ticaret Odası’nda ve Federal Reserve Bank of New York’ta pek çok ders verdi. Topluluk önünde konuşma deyince akla ilk gelen isim Dale Carnegie’dir.

Özgüven Kazanma Yolları 2 – Dale Carneige PDF indir

Yasal Uyarı & Telif Hakkı Bildirimi

Sitemizde bulunan PDF’ler tanıtım amaçlı olup, bilgisayarınızdan 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Kitapları beğendiğiniz taktirde aşağıdaki linklerden online satın alabilirsiniz.
PDF İndirme Linki:
Yorumlarınız bizim için çok önemli. En azından bir teşekkürünüzü alırız 🙂