Özgüven Kazanma Yolları 1 – Dale Carneige PDF indir

Özgüven Kazanma Yolları 1 – Dale Carneige PDF indir

Özgüven Kazanma Yolları 1 – Dale Carneige PDF indir kitabını sayfamızda bulunan linklerden ücretsiz olarak PDF formatında indirebilirsiniz.

Kitap Adı:
Özgüven Kazanma Yolları 1
Yazar:
Yayın Evi:
Goa Yayınları
Çevirmen:
Selma Dinler
Baskı Yılı:
2006
ISBN:
9759064617
Sayfa Sayısı:
192
Tanıtım Bülteni:
Bir topluluk karşısında konuşmaya çalışırken dizleriniz titredi mi hiç? Çeneniz kaskatı kesilip kelimeler yutamadığınız lokmalar gibi boğazınıza dizildi mi? Büyük ihtimalle yaşadıklarınız bunlardan çok daha korkunçtu. Çünkü insanların ölümden sonra en çok korktukları şey bir topluluk karşısında konuşma yapmaktır. Dünya, topluluk önünde derli toplu birkaç cümle kuramadığı için başarısız olmuş, özgüvenini yitirmiş, çok daha iyi yerlere gelebilecekken hep aynı noktada çakılıp kalmış sayısız insanla doludur. Peki, topluluk önünde konuşmak aşılması bu kadar zor bir engel midir?
Asla!
Bu kitapta bahsi geçen pek çok insanın öyküsü bunu söylüyor:

İyi bir rehberiniz varsa, yeterince inanır ve çalışırsanız hem kendinizi, hem de çevrenizdekileri şaşırtacak kadar iyi konuşmalar yapabilirsiniz.

Kişisel gelişimin öncüsü Dale Carnegie on beş yıl boyunca insanları konuşma kurslarında eğiterek bu alanda efsaneleşmiştir. Elinizdeki bu kitap onun eşsiz deneyimlerinin sonucudur. Soyut, üstünkörü yazılmış, belirsiz bir kitap değildir bu; tamamen denenmiş, binlerce insanı başarıya taşımış, pratik bir kitaptır.

Bu kitabın size kazandıracaklarına inanamayacaksınız!

Özgüven Kazanma Yolları 1 – Dale Carneige PDF indir

Yasal Uyarı & Telif Hakkı Bildirimi

Sitemizde bulunan PDF’ler tanıtım amaçlı olup, bilgisayarınızdan 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Kitapları beğendiğiniz taktirde aşağıdaki linklerden online satın alabilirsiniz.
PDF İndirme Linki:
Yorumlarınız bizim için çok önemli. En azından bir teşekkürünüzü alırız 🙂