Atatürk’ün Liderlik Sırları – Mehmet Seçkin PDF indir

Atatürk’ün Liderlik Sırları – Mehmet Seçkin PDF indir

Atatürk’ün Liderlik Sırları – Mehmet Seçkin kitabını sayfamızda bulunan linklerden ücretsiz olarak PDF formatında indirebilirsiniz.

Kitap Adı:
Atatürk’ün Liderlik Sırları
Yazar:
Yayın Evi:
Toplumsal Dönüşüm Yayınları
Baskı Yılı:
2011
ISBN:
6056228971
Sayfa Sayısı:
224
Tanıtım Bülteni:
Yazarımızın bu kitabı yazmasındaki asıl maksadı Yüce Önder ve çağının en büyük lideri Atatürk’ün daha 1920’de Afyon Karahisar Kolordu Dairesi’nde subaylara hitaben yaptığı konuşmada bulabiliriz. Burada Yüce Atatürk bakınız ne demiş:

“Dünyada insanca yaşamak için bağımsızlık lazımdır. Bağımsızlık sahibi olmak için kuvvet sahibi olmak ve bunun için mevcudiyetini ispat etmek icap eder. Kuvvet ordudur. Ordu düşmanlarımızın birinci hedefidir. Kuvvetli olmayan, dolayısıyla mücadele edemeyen bir millet, mahkûm ve esir vaziyettedir. Böyle bir milletin bağımsızlığı gasp olunur.
Milletimiz ordusundan yoksun bırakılma girişimiyle karşı karşıyadır. Orduyu imha etmek için mutlaka subayını mahvetmek aşağılamak lazımdır. Kumandanlarımıza ve subaylarımıza tecavüz ve taarruza başladılar. Askerlik izzeti nefsini yok etmeye gayret ettiler. Millet, bağımsızlığınızın korunmasını ordudan, ordunun ruhunu teşkil eden subaylardan bekler. İşte subayların yüce olan vazifesi budur. Milletin bağımsızlığı ihlal edilirse bunun vebali subaylara ait olacaktır. Subaylar, fedakârlar sınıflarının en önünde bulunmak mecburiyetindedirler. Çünkü düşmanlarımız herkesten evvel onları öldürürler. Onları aşağılar ve hor görürler.” şeklinde ifade etmiştir. Peki, yıl 2011, şu anda Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve dolayısıyla bunun üzerinden Türk milletine yapılan ve yapılmak istenen şey sizce nedir?
İşte bu kitabı okuduğunuzda bütün sorularınıza kaynakça olacaktır.

Atatürk’ün Liderlik Sırları – Mehmet Seçkin PDF indir

Yasal Uyarı & Telif Hakkı Bildirimi

Sitemizde bulunan PDF’ler tanıtım amaçlı olup, bilgisayarınızdan 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Kitapları beğendiğiniz taktirde aşağıdaki linklerden online satın alabilirsiniz.
PDF İndirme Linki::
Yorumlarınız bizim için çok önemli. En azından bir teşekkürünüzü alırız 🙂