Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme – Murat Tunalı Kitap PDF indir

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme – Murat Tunalı Kitap PDF indir

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme – Murat Tunalı kitabını sayfamızda bulunan linklerden ücretsiz olarak PDF formatında indirebilirsiniz.

Kitap Adı:
Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme
Yazar:
Yayın Evi:
Yakamoz Yayıncılık
Baskı Yılı:
2006
ISBN:
9758809707
Sayfa Sayısı:
192
Tanıtım Bülteni:
Okuma hızınız minimum iki katına çıkacak.
1 dakikada 1.000 kelime okuyabilmenin altında yatan sırları öğreneceksiniz.
Birkaç saatte bir kitap bitirebilmenin tadına varacaksınız.
Ve öğrenciler!
Sınavlarda “zaman yetmedi” sorunu ortadan kalkacak. Bir soruyu birkaç saniyede çözebilir duruma geleceksiniz. Sayfalarca ders notları artık gözünüzü korkutamayacak.
İnsanoğlu alışkanlıklarını davranışları yoluyla kazanır. Okumak bir alışkanlıksa “Hızlı Okuma” daha gelişmiş bir alışkanlık biçimidir. Bunu kazanabilmek için belli bir süreçten geçmeniz ve eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Bu kitapta “Hızlı Okuma Teknikleri”ni ve uygulama biçimlerini öğreneceksiniz. Bazı teknikler zor ve uygulanamaz gelse de kesinlikle disiplini elden bırakmamalısınız.

Hızlı Okuma Programları da bulunan linklerden programları indirip egzersizleri yaparak okuma ve anlama hızınızı katlayarak, sınavlarda daha başarılı olabilir, günlük okumalarınıza daha zaman ayırabilirsiniz. Günde temponuza göre 10-20-30 dakika ayırarak hayatınız boyunca memnun kalacağınız bir okuma keyfi yaşayabilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme – Murat Tunalı Kitap PDF indir

Yasal Uyarı & Telif Hakkı Bildirimi

Sitemizde bulunan PDF’ler tanıtım amaçlı olup, bilgisayarınızdan 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Kitapları beğendiğiniz taktirde aşağıdaki linklerden online satın alabilirsiniz.
PDF İndirme Linki:
Yorumlarınız bizim için çok önemli. En azından bir teşekkürünüzü alırız 🙂